Interi pa Martinezin e Icardin kundër Lazios

Interi pa Martinezin e Icardin kundër Lazios

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Lazios

Interi do të jetë pa sulmues në këtë ndeshje, pasi ish-kapiteni, Mauro Icardi, vazhdon të mos ftohet, ndërsa nuk është i gatshëm as sulmuesi i ri, Lautaro Martinez, raporton Gazeta Express.

Interi e nis këtë ndeshje me Keita Balde në sulm.

Inter:

Lazio:

TAGS