Inter po e humb edhe një yll tjetër të madh, oferta prej 90 milionë eurove ka arritur

Inter po e humb edhe një yll tjetër të madh, oferta prej 90 milionë eurove ka arritur

Oferta prej 90 milionë eurove ka arritur: Lautaro largohet nga Interi.

Oferta stratosferike ka arritur, Suning gati ta pranojë, Lautaro largohet nga Interi.

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është i lidhur për një kohë të gjatë me një largim nga Interi.

Ditët e fundit është raportuar se argjentinasi do të rinovojë me Neroaxurët, mirëpo ofertat e majme ia kanë ndryshuar mendjen menaxhmentit të Interit.

Sipas raportimeve të fundit, Tottenham e ka piketuar Lautaron si zëvendësuesin ideal të Kane dhe për argjentinasin Spurs janë të gatshëm të ofrojnë 90 milionë euro.

Neroaxurët janë të gatshëm ta pranojnë ofertën e Spurs dhe bisedimet pritet të fillojnë së shpejti.

TAGS