Inter, Perandori falënderon tifozët dhe kërkon faljen e tyre

Inter, Perandori falënderon tifozët dhe kërkon faljen e tyre

Adriano u ka kërkuar falje tifozëve të Inter-it.

Braziliani ka folur për kanalet e klubit zikaltër këtë javë.

Ai ka thënë: “Dua të falënderoj tifzët që më bën Perandor. I falënderoj për kohët e mira të kalauara, teksa Inter-i ka qenë shtëpia ime e dytë dhe është akoma sot”.

“Unë e përfundova aventurën time sepse nuk e kisha kokën në vendin e duhur pas vdekjes së babit tim. Nuk u largova sepse nuk doja të luaja për Inter-in, por për shkak të atij problemi personal”.

“Dua t’i kërkoj falje tifozëve për këtë dhe t’i falëndderoj sepse janë sjellë shumë mirë me mua në kohë të vështira, shpresoj të kthehem një ditë dhe t’ju takoj të gjithëve”.

MEDIAL.mk