Inter – Monchengladbach, publikohen formacionet zyrtare

Inter – Monchengladbach, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Interit dhe Monchengladbach.

Inter do të kërkojë të lë pas humbjen në derbi nga Milan.

‘Zikaltërit’ kërkojnë fitoren ndaj Monchengladbach në ‘San Siro’ në Ligën e Kampionëve, në ndeshjen që fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Inter – Monchengladbach

TAGS