Inter dhe Real Madrid po e bëjnë shkëmbimin spektakolar

Inter dhe Real Madrid po e bëjnë shkëmbimin spektakolar

Shkëmbim spektakolar: Barella në Madrid, dy yjet e Realit te Interi.

Real Madrid dhe Inter kanë gati shkëmbimin spektakolar.

Interi dhe Reali mbrëmë u përballën në Ligën e Kampionëve në kuadër të Grupit D.

Los Blancos mposhtën Neroaxurët në fundin e ndeshjes edhe pse nikoqirët e dominuan ndeshjen.

Carlo Ancelotti është i fiksuar pas Nicolo Barellas.

24-vjeçari e ka nisur sezonin në mënyrën më të mirë duke bërë tre asistime në katër ndeshje të luajtura.

Barella konsiderohet i paprekshëm nga drejtuesit e Interit, mirëpo te Reali kanë përgatitur ofertën joshëse për Neroaxurët.

Mediat spanjolle raportojnë se Reali është i gatshëm t’ia ofrojë Interit kartonin e Dani Ceballos dhe Luka Jovic në këmbim të Barellas.

Mbetet ta shohim nëse Suning do ta pranojë ofertën e Madrilenëve.

TAGS