Ilda Bejleri shfaqet atraktive në të zezë

Bukuroshja shqiptare, Ilda Bejleri, vazhdon që të mahnisë me dukjen e saj.

Një prej prezantueseve më seksi gjithmonë di të mahnisë me pamjen e saj.

Ajo është shfaqur me një fustan të zi në puntatën e fundit të Zona Gol në Supersport.

Prej vitesh Ilda është imazhi kryesor i sportit në DigitAlb.

Me flokë të lëshuar dhe në top formë, Ilda tregon pse është në top formë.

Ilda Bejleri aktualisht është pa të dashur.

Më parë ajo është spekuluar për një lidhje me Xherdan Shaqirin të cilën ajo e hodhi poshtë. /Telegrafi/

TAGS