I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që e kishin paralajmëruar kohë më parë.

Nora dhe Era Istrefi sot publikuan me videoklip këngën “Nuk e di”, shkruan lajmi.net.

Dy artistet dukeshin tejet joshëse në klipin e këngës, ndërsa kanë pranuar vetëm komente pozitive në orët e para të publikimit të këngës.

Reperi Noizy, i cili në projektin “Bora” i përmend që të dy artistet, e ka shpërndarë në rrjete sociale këngën e tyre, në shenjë përkrahje.

“Lalushi e ka mbyt”, ka shkruar reperi mbi njërën nga videot e shkëputura nga kënga e tyre. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS