I kërkoi sekretin e rinisë së përjetshme, Adelina Ismaili i jep përgjigjen epike ndjekëses

I kërkoi sekretin e rinisë së përjetshme, Adelina Ismaili i jep përgjigjen epike ndjekëses

Artisja e njohur Adelina Ismaili pavarësisht kalimit të viteve, vazhdon të mbetet në forma perfekte trupore. Ajo është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë  rreth përditshmërisë së saj.Në një foto të postuar, së fundmi në ‘Instagram’, ku shfaqet elegante me një fustan të zi,  Adelina vuri mjaft mirë në pah linjat e saj trupore. Në postimin në fjalë nuk muguan pëlqimet por dhe komentet nga ana e fansave.

Mirëpo, në sy këngëtares i ka rënë komenti i një ndjekëseje që e pyet: “Adelin, sekreti yt që nuk plakesh hiç?”. ”Jam 40-vjeçare”, i përgjigjet Adelina duke lënë të kuptohet se është ende e re për t’i bërë këtë pyetje.

TAGS