I diplomon mbesa e madhe, Shyhrete Behlulit nuk përmbahet nga gëzimi

I diplomon mbesa e madhe, Shyhrete Behlulit nuk përmbahet nga gëzimi

Elira Martinaj është mbesa e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse ende e re në moshë dhe nuk ka ndonjë aktivitet në skenën muzikore ose diçka të ngjajshme, Elira falë famës së familjes së saj, ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale.

Ajo gjithashtu vlerësohet e pëlqehet shumë për stilin dhe bukurinë që ka.

Elira tashmë ka diplomuar, shkruan ORAinfo

E për këtë është përkujdesur Shyhretja që ta uron mbesën.

“Urime gradumi mbesa ime dashur” ka shkruar Shyhretja. /ORAinfo/

TAGS