I ati në gjendje të keqe shëndetësore, Morena ndan video prekëse: E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë

I ati në gjendje të keqe shëndetësore, Morena ndan video prekëse: E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë

I ati i këngëtares Morena Taraku ka pasur disa komplikacione me shëndetin dhe si rrjedhojë është shtruar në spital. Këtë e ka treguar vetë Morena përmes një postimi në rrjetin sociale ‘Instagram’, ku ka ndarë një video teksa shfaqet duke u kujdesur për babin e saj.

Bashkangjitur videos Morena shkruan se baba i saj e ka këshlluar të mos dorëzohet kurrë, prandaj e di që edhe ai nuk do të dorëzohet.

“Babi, njëherë kukulla ime ishte prishur. Ti e rregullove dhe më the ‘Mos u dorëzo kurrë’. Unë vazhdoj të ndjek këshillën tënde. E di që ti s’do të dorëzohesh kurrë. Babait më të mirë ndonjëherë! E di që s’mund të kujdesem për ty siç ti u kujdese për mua, por të dua aq sa ti më do”- shkruan Morena.

TAGS