Humbi babain/ Reagon për herë të parë Enca, ja postimi prekës

Humbi babain/ Reagon për herë të parë Enca, ja postimi prekës

Vetëm pak ditë pasi humbi babain e saj ka reaguar Enca. Këngëtarja ka zgjedhur rrjetet sociale per të shprehur trishtimin e madh që ajo ka e gjithashtu ka falenderuar të gjithë njerëzit që i kanë qëndruar afër në këto ditë të vështira për atë dhe familjen e saj.

“Falenderime nga zemra për të gjithë miqtë, kolegët dhe dashamirësit që na kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e tyre në këto momente të vështira. Siç e keni kuptuar e kam shumë të vështirë të flas në instagram për gjëra që i kam kaq afër zemrës ndaj po e le me kaq…”. Gjithashtu ajo ka publikuar dhe një pjesë nga kënga e saj e ndjerë “Balad” dhe fjalët ia dedikon të atit.

TAGS