Humb betejën me COVID-19, ndërron jetë një 38 vjeçar në QKUK

Humb betejën me COVID-19, ndërron jetë një 38 vjeçar në QKUK

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç ka nderruar jete.

Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai i tij ishte i infektuar me virusin COVID-19 dhe kishte rrëfyer momentet e dërgimit të vëllait të tij në urgjencë.

Megjithatë ende nuk dihet nëse vëllai i Shashës ka ndërruar jetë shkak u virusit COVID-19.

Ne shtrat lidhur per oksigjen e nxjerrim vellaun nga autoambulanca dhe me force shtyme ne perpjeten e lehte per te hyre…

Gepostet von Demush Shasha am Freitag, 3. Juli 2020

“Vellau im, Flamur Shasha, 38 vjeç, ndroj jete.

Per shkak rrethanave lus per mirekuptim familjen dhe miqt.

Varrimi do jete privat”, ka shkruar Shasha./Express/

TAGS