Horoskopi ditor, e martë 9 qershor 2020

Horoskopi ditor, e martë 9 qershor 2020

Dashi

Te dashuruarit do i shohin gjerat me një sy tjetër dhe do jene gati te marrin edhe vendime me rëndësi.

Do i sqaroni sa hap e mbyll sytë edhe mosmarrëveshjet qe keni pasur.

Priten aventura afatshkurtra gjate kësaj dite për beqaret.

Do ndiheni mjaft mire dhe nuk do keni një dite rutine.

Ne planin financiar nuk do keni as problemin me te vogël.

Do jeni te qete.

Demi

Do kini shume sukses sot ne jetën tuaj sentimentale dhe çdo gjë do ece për mrekulli.

Partneri, here pas here do ju surprizoje.

Beqaret duhet te tregohen sa me te arsyeshëm sepse gabimet qe mund te bëjnë sot, do kenë pasoja ne te ardhmen.

Financat do i përmirësoni ndjeshëm fale një strategjie te mire qe do ndiqni.

Binjaket

Dite shume e bukur dhe plot ritëm kjo e sotmja.

Pranë partnerit do kaloni çaste te papërsëritshme te cilat do i mbani gjate ne kujtese.

Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te hedhin ndonjë hap.

Mundësitë për takime ne fakt do jene te shumta.

Financat do varen nga mënyra se si ju do i menaxhoni ato.

Tregohuni largpamës.

Gaforrja

Pritet një dite shume e bukur sot për te gjithë ata qe janë ne një lidhje.

Do i shihni gjerat me një sy tjetër dhe e ardhja do jete fantastike.

Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një histori dashurie edhe pse mundësitë nuk do iu mungojnë.

Financat nuk do mund te qëndrojnë dot te stabilizuara sepse do ju duhet te kryeni shpenzime marramendëse.

Luani

Tregohuni sa me te sinqerte gjate kësaj dite me personin qe keni ne krah dhe mos u mundoni ne asnjë moment ta gënjeni.

Situata mundte tensionohet dhe mund te dale jashtë kontrollit.

Beqaret ka gjasa te bien ne dashuri me personin qe e kane pasur inat gjithë këto vite.

Financat do jene me te mira dhe do arrini te kryeni disa investime.

Virgjeresha

Merrini gjerat me pozitivizëm sot ju te dashuruarit dhe mundohuni t’ia bëni qejfin partnerit dhe vetes suaj.

Keqkuptime nuk do ketë aspak.

Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen.

Po vazhduat me këtë sjellje nuk keni për te ndryshuar status edhe për shume kohe.

Financat nuk do jene te mira, prandaj do ju duhet te hiqni dore nga disa shpenzime.

Peshorja

Dashuria ne çift do jete edhe me e madhe gjate kësaj dite.

Do i shprehni me shume pasion ndjenjat dhe atmosfera do ngrohet se tepërmi.

Beqaret do kenë një dite normale dhe me disa takime.

Shfrytëzojini nëse doni vërtet te ndryshoni rrjedhën e jetës suaj.

Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni shume rreziqe sepse gjendja nuk do jete aspak e qëndrueshme.

Akrepi

Ata qe janë ne një lidhje dhe qe nuk kane zyrtarizuar asgjë deri me sot ka gjasa qe te hedhin hapa.

Ata qe janë te martuar do mendojnë te zgjerojnë familjen.

Beqaret do kenë veçse disa takime kalimtare asgjë me tepër sesa aq.

Do ju duhet ende te prisni qe zemra t’iu rrahe fort.

Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire kështu qe duhet te bëni shume kujdes.

Shigjetari

Duhet te tregoheni shume te duruar gjate kësaj dite ju te dashuruarit ne mënyrë qe t’i zgjidhni sa me mire problemet qe keni pasur.

Posesiviteti mund ta ndërlikojë edhe me tepër situatën.

Beqaret duhet te bëjnë çmos qe ta bëjnë për vete personin e tyre te ëndrrave.

Ne planin financiar do e konsolidoni situatën dhe gjerat do ecin me se miri.

Bricjapi

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.

Here do dashuroheni dhe here do debatoni me atë qe keni ne krah.

Beqaret nuk do ndihen gati për histori dashurie.

Do jete një dite e zakonshme.

Për financat do ju duhet te bëni shume kujdes sepse situata do jete goxha e trazuar.

Mendoni edhe për te nesërmen.

Ujori

Do keni shume detyrime ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite te cilat duhet t’i shlyeni.

Deri me sot ai është treguar shume tolerant dhe ju ka hapur rruge për gjithçka.

Beqaret do e gjejnë qe ne mëngjes personin e tyre ideal dhe shume shpejt do fillojnë një lidhje me te.

Ne planin financiar mos kërkoni te pasuroheni me çdo lloj mënyre sepse do keni probleme.

Peshqit

Nuk do e kritikoni me si me pare partnerin tuaj sot dhe do tregoheni me realiste se kurrë.

Çastet e lumtura do jene edhe me te shumta.

Beqaret nuk do ndihen ende gati për te ndryshuar statusin kështu qe do vazhdojnë te njëjtën rrjedhe.

Ne planin financiar priten disa probleme te vogla.

Tregohuni me te kujdesshëm qe t’i zgjidhni ato pa sjelle dëme te mëdha.

TAGS