Horoskopi ditor, e hënë 20 korrik 2020

Horoskopi ditor, e hënë 20 korrik 2020

Dashi
Mos kërkoni me ngulm gjate kësaj dite qe partneri te kete per cdo gje, te njëjtin mendim me ju.

Lereni ate te shprehet lirisht dhe mos impononi asgje nese nuk doni ta humbni se shpejti.

Nese jeni beqare, nuk do keni fat as gjeta kësaj dite.

Beni ende durim.

Ne planin financiar do ketë ndryshime mjaft pozitive.

Do tregoheni te matur me shpenzimet dhe kjo do jete gjëja me e mirë.

Demi
Sot do merrni vendime te rëndësishme për jetën tuaj ne ci ft dhe kjo do iu bejë te ndiheni edhe më mirë.

Personi qe keni ne krah do tregohet i dashur dhe i sinqertë me ju.

Beqarët do kalojnë një ditë interesante dhe me emocione.

Përfitoni nga takimet qe do bëni.

Klima ne planin financiar do jetë e favorshme.

Mund te kryeni më ne fund transaksionet qe kishit menduar prej kohësh.

Binjaket
Marrëd.hënia ne çi ft do jete goxha e ndërlikuar gjate kësaj dite.

De batet do jene te shumta dhe asnjeri prej jush nuk do tregohet i gatshëm te toleroje.

Beqaret do vazhdojnë edhe sot te qëndrojnë vetëm.

Mundësitë për takime do jene shume te pakta.

Ne planin financiar mund te përballeni me surpriza jo te mira nëse shpenzoni kuturi.

Maturia duhet te mbizotërojë gjate gjithë ditës.

Gaforrja
Çi ftet do kenë mbështetjen e Marsit gjate kësaj dite dhe do kalojnë momente te mrekullueshme.

Partneri do përmbushë edhe disa premtime qe iu kishte bere para disa kohesh.

Beqaret ka shume gjasa te gjejnë personin e duhur dhe te fillojnë angazhime serioz.

Ne planin financiar nuk do keni për çfarë te qaheni.

Situata do jete me e mire sesa mendonit.

Luani
Dashuria do jetë ne qendër te vëmendjes gjatë kësaj dite.

Do i kushtoni me tepër kohë atij qe keni ne krah dhe emocionet do jenë te shumëfishuara.

Nese jeni vetem, do keni takimin qe keni pritur prej kohësh.

Tregohuni te duruar para se te hidhni një hap më tej.

Me financat duhet me tepër maturi dhe kujdes.

Shmangni investimet e mëdha dhe te rrezikshme.

Virgjeresha
Shumë planetë do ndikojnë sot në jetën tuaj ne ci ft dhe do e bëjnë atë më te bukur.

Shfrytezojeni për t’i shprehur më tepër ndjenjat dhe emocionet.

Edhe nëse keni pakenaqësi thojini sot.

Gjetja e dashurisë do jetë një mision i pamundur per beqarët.

Bëni durim.

Ne planin financiar do jetë një ditë e paqëndrueshme.

Nëse bëni shumë shpenzime do keni tron ditje.

Peshorja
Një fllad romantik dhe emocionues do fryje gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çi ft.

Do ndiheni me te plotësuar dhe do përjetoni emocione pa fund.

Beqaret nuk duhet ne asnjë mënyrë te bëjnë çmenduri vetëm për te krijuar një lidhje sepse do pendohen shpejt.

Ne planin financiar, kombinimi i yjeve do favorizoje një situate te qëndrueshme dhe te qete.

Nuk do keni frike te bëni shpenzimet e nevojshme.

Akrepi
Shtojini dozat e fantazise ne jeten tuaj ne ci ft gjate kësaj dite dhe do jetoni ne nje ambient me te ngrohte ne ci ft.

Partneri nga ana e tij ka menduar t’iu beje nje propo.zim interesant.

Mendohuni mire para se te përgjigjeni.

Takimet per beqaret do jene te pafundme, por asnjeri nuk do jete ne lartesine e duhur.

Ne planin financiar ndiqni intuiten dhe aspak te tjeret.

Shigjetari
Zemra juaj do fla kërohet gjate kësaj dite dhe emocionet do jene te papërshkrueshme.

Partneri do iu përgatisë surpriza dhe dhurata te mrekullueshme.

Beqaret do fillojnë histori te bukura dashurie te cilat do ua mbushin jetën me gëzim.

Shfrytëzojeni çdo moment.

Ne planin financiar qëndroni te matur nëse nuk doni te keni surpriza te pakëndshme.

Kujdes!

Bricjapi
Do flisni pa u menduar sot duke menduar se partneri ju do aq shume saqë mund te pranojnë edhe ndonjë gabim.

Ne fakt kjo nuk do ndodhe sot sepse partneri nuk do jete aspak ne humor te mire.

Priten de bate.

Beqaret do ndikohen nga financat e disa personave qe do takojnë dhe do bëjnë zgjedhje te gabuara.

Ne planin financiar duhet te ndiqni një strategji shume strikte.

Ujori
Hëna do e ndërlikojë jetën tuaj ne çi ft gjate kësaj dite dhe do keni de bate te ashpra me partnerin.

Do prekeni mjaft nga disa gjera qe ai do iu thotë dhe do trishtoheni.

Beqaret do e kenë te vështire te gjejnë personin me te përshtatshëm për veten.

Beni edhe pak durim.

Çështjet financiare nuk do shkojnë ashtu si duhet.

Do keni vështirësi te cilat mezi do i kaloni.

Peshqit
Influenca e yjeve ne jetën sentime.ntale te ci fteve do jetë e favorshme.

Përfitoni sa më shumë nga kjo klimë e qetë pa e kthyer kokën pas.

Ju beqarë edhe pse do jos.heni mjaft nga dikush sot nuk do e jepni veten kollaj.

Analizojeni me kujdes cdo detaj dhe më pas vendosni për te ardhmen tuaj.

Urani dhe Neptuni do iu sjellin përmirësime te financave, por mos u tregoni impulsivë me shpenzimet.

TAGS