‘Harroi’ që ishte pa të brendshme, motra e Icardit hap këmbët dhe tregon gjithçka

‘Harroi’ që ishte pa të brendshme, motra e Icardit hap këmbët dhe tregon gjithçka

17:09 |

Në Itali po zhvillohet edicioni i 16-të i formatit “Grande Fratello VIP”.

Pjesë e këtij edicioni janë bërë emra të njohur si basketbollistja Valentina Vignali apo motra e futbollistit të Inter, Mauro Icardi, Ivana.

Përtej karrierës si basketbolliste, Valentina njihet edhe për pozat e saj mjaft provokuese përpara aparatit fotografik.

Ajo gëzon linja perfekte dhe i ekspozon në profilin e saj në Instagram, ku ka 2.2 milion ndjekës.

Vignali po tenton që të jetë gjithë kohës në qendër të vëmëndjes, duke bërë skena provokuese brenda shtëpisë së “Grande Fratello, transmeton Express.

Pas fotove toples, apo skenave trë nxehta në dush, ajo ka dhuruar një tjetër shfaqje +18. Së fundmi ajo është shfaqur me një bluze të hollë edhe pa të brendshme.

Valentina ka dalë totalisht e zhveshur dhe ka harruar këtë gjë, duke hapur këmbët dhe duke zbuluar gjithçka.

Basketbollistja është mbytur në kritika nga mediat në Itali, por ajo vetë e ka cilësuar këtë një incident.

autor: Lajmi.net

17:14 |

TAGS