Hana në hapat e prindërve, Loredana ndan me ndjekësit video të vogëlushes pranë pianos

Hana në hapat e prindërve, Loredana ndan me ndjekësit video të vogëlushes pranë pianos

Reperja e njohur Loredana ndodhet në Zvicër së bashku me vajzën e saj Hana. Ajo është gjithmonë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto apo video pranë së bijës.

Së fundmi, Loredana ka publikuar një video ku shfaqet Hana duke luajtur në pianp. Siç duket vogëlushja do të ndjekë hapat e prindërve në një të ardhme.

Nuk do ishte çudi nëse Hana një ditë do të zgjidhte të ishte një këngëtare e suksesshme si Loredana dhe Mozzik, të cilët me siguri do ta mbështesin të vogëlushen në zgjedhjet e saj.

TAGS