Halle Berry theu tre brinjë gjatë provave për “John Wick 3”

Halle Berry theu tre brinjë gjatë provave për “John Wick 3”

Halle Berry tha se ishte lënduar në provat për filmin “John Wick 3”.

Në një intervistë për “Extra”, ylli i Hollywood-it, zbuloi se ishte lënduar në prova dhe theu tre brinjë, shkrua Fox News, transmeton lajmi.net.

Berry shpjegoi se ajo nuk e di se si ndodh, por ‘disi’ u lëndua dhe mendoi se duhej të zëvendësohej nga ndonjë aktore tjetër.

“Kur më ndodhi kjo, unë mendova “Mirë, jam jashtë filmit, ata do të më zëvendësojnë, sepse e dini që xhirimet duhet të vazhdojnë”, tha Berry.

Ajo shtoi se pasi u shërua është rikthyer në xhirime dhe ndihej më mirë. /Lajmi.net/

TAGS