Hajni i hyn në shtëpi derisa bënte vallëzim, vajza me këmbë e me grushte e shqelmonte

Hajni i hyn në shtëpi derisa bënte vallëzim, vajza me këmbë e me grushte e shqelmonte

Një hajdut është penduar vërtet pasi u fut në shtëpinë e një vajze.

Infermierja braziliane kishte lënë kamerën ndezur ndërsa po kërcente brenda dhomës.

Pasi ai hyn në dhomë ajo e go.det me grushte e shkelma.

Më pas i vihet edhe nga pas duke e ndjekur nëpër lagje.

Videoja e Angela Goncalves duke berë vallëzim në shtëpinë e saj në Paranagua në jug të Brazilit.

Burri fillimisht e shikon tinëzisht nga pas dhe merr guximin të futet brenda duke buzëqeshur dhe tenton ta puthë, por ajo i vërsulet.

Deri më tani videoja është shikuar nga më shumë se 1.5 milion persona dhe ajo është përgëzuar për trimërinë e guximin e treguar./express/

Shiko Videon:

TAGS