“Hajde gëzuar”, Fjoralba Ponari konfirmon lidhjen me sportistin

“Hajde gëzuar”, Fjoralba Ponari konfirmon lidhjen me sportistin

Ndonëse ajo është munduar ta mbajë larg vëmendjes së publikut jetës e saj private, identiteti i partnerit të moderatores Fjoralba Ponari u zbulua shumë shpejt.Vetëm dy ditë më parë fotot e partnerit të moderatores bënë xhiron e rrjetit, ndërsa u zbulua se Françesko është jo vetëm atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier software.

Pas përhapjes së lajmit, erdhi dhe një reagim nga moderatorja. Ajo publikoi në ’Instastory’ lajmin që ka qarkulluar prej dy ditësh, duke pohuar kështu se është në një lidhje dashurie. “Hajde gëzuar”, shkruan në postimin e saj Fjoralba.

TAGS