Habit Sara: Jam beqare, nuk kam qenë ndonjëherë e lidhur me Atdheun

Habit Sara: Jam beqare, nuk kam qenë ndonjëherë e lidhur me Atdheun

Sara mohon të ketë qenë e lidhur ndonjëherë me Atdheun.

Sara Malaj ishte dje e ftuar në “Top Arena” përballë Antonela Berishaj, ku foli më shumë për eksperiencën e saj në emisionin e dashurisë “Për’puthen”.

Ndërkohë, që vetë autorja e programit Olsa Muhameti konfirmoi se ajo dhe Atdheu ishin çift, e madje ky i fundit tha në një intervistë në “Shqipëria LIVE” se lidhja me ish-konkurrenten ishte bërë aq serioze sa ia kishte prezantuar familjes, Sara ka habitur me deklaratën e saj.

Ajo ka pranuar se është beqare dhe tha se me të riun kosovar nuk ka qenë ndonjëherë e lidhur. Kur Antonela e pyeti si është situata e saj sentimentale, Sara u përgjigj: “Jam shumë shumë mirë. Jam single. Nuk kam qenë ndonjëherë e lidhur këto kohë. Kam qenë në njohje e sipër. Jam shumë mirë. Po e shijoj lirinë time për momentin. Kam gjetur paqe

TAGS