Habit bashkëshortja e Lulzim Bashës, poston foto nga fëmijëria e saj

Habit bashkëshortja e Lulzim Bashës, poston foto nga fëmijëria e saj

Një këngë labe si një urim për ditëlindjen e të atit, por dhe një surprizë. Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha ka uruar të atin Xhaferr Isufi për ditëlindje nëpërmjet një postimi në “Instagram” ku shfaqet vetë e vogël në krahët e tij.“Edhe 100 tata#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha përbri fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo një model i preferuar për fëmijët aso kohe, ndërsa nuk mungojnë dhe shumë tipare të dy vajzave të çiftit Basha, Dafina dhe Viktoria.

TAGS