“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

“Gruaja shqiptare se askush tjetër”, bashkëshorti miliarder i kërkon Emina Çunmulaj të pastrojë garazhin

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazárian dhe dy vajzát janë izóluar në banesë prej ditësh, për shkak të masave të ndërmarra nga përhapja e koronavirusit.

Së fundmi, me anë të një videoje në Instagram, modelja ka treguar se bashkëshorti i ka kërkuar të pastrojë garazhin dhe kështu i është future pastrimit.

Bashkangjitur videos Emina shkruan: Burri im më kërkoi të pastroj garazhin. A je i lumtur zemër, të pëlqen? Gruaja shqiptare se askush tjetër.

Pak ditë më parë, Emina tregoi se këto ditë izólimi po i kalon duke bërë ushtrime dhe me vajzát.

TAGS