Gresa Behluli aktive në palestër

Gresa Behluli aktive në palestër
14:39 | 7 Nentor 2019

Foto: Instagram

Gresa Behluli po e frekuenton palestrën.

Këngëtarja Gresa Behluli nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se ka filluar të bëhet aktive në palestër, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo para disa minutash e ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se si duket e ka marrë me seriozitet këtë punë.

Gresa ani pse nuk është mbipeshë, e ka dëshmuar se nuk është kjo e vetmja arsye pse duhet të shkosh në palestër.

Këngëtarja ndryshe po vazhdon edhe angazhimin e saj në muzikë dhe po shijon jetën bashkëshortore./Lajmi.net/

TAGS