Gold AG publikon bashkëpunimin me Ismet Bexhetin

Gold AG publikon bashkëpunimin me Ismet Bexhetin

Gold AG e ka publikuar bashkëpunimin e tij me Ismet Bexhetin.

Reperi Gold AG e ka publikaur projektin e tij më të ri muzikor të cilin e ka me këngëtarin e mirënjohur Ismet Bexheti, shkruan lajmi.net.

‘Emrin e ka luftë’ titullohet kënga e re që është realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Kënga ka filluar menjëherë të pëlqehet nga publiku dhe këtë e dëshmojnë klikimet që i ka marrë menjëherë në Youtube.

Kujtojmë se për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vetë reperi.

Gold Ag njihet për projektet e tilla me karakter kombetar dhe ngjyrim patriotik./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS