‘Goal’ zgjedh formacionin e dekadës te Arsenal

‘Goal’ zgjedh formacionin e dekadës te Arsenal

16:12 |

Edhe pse titujt kanë munguar, te Arsenal gjatë dekadës së fundit kanë luajtur një numër i madh i lojtarëve të njohur.

Petr Cech, Robin Van Persie, Santi Carzola, Aaron Ramsey dhe Mesut Ozil kanë qenë vetëm disa nga emrat që kanë veshur fanellën e Arsenalit.

Me vitin 2020 që gati ka ardhur, ‘Goal.com’ ka vendosur të formulojë formacionin e dekadës së Arsenalit, përcjell lajmi.net.

I ngjajshëm

Se si duket formacioni i dekadës si Arsenalit, mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

16:12 |

TAGS