‘Gjithmonë kokë ulur pranë jush’, Ghetto Geasy numëron kaq vite karrierë

‘Gjithmonë kokë ulur pranë jush’, Ghetto Geasy numëron kaq vite karrierë

‘Gjithmonë kokë ulur pranë jush’, Ghetto Geasy numëron kaq vite karrierë

Getoar Selimi i takon gjeneratës së vjetër të reperëve shqiptare.

Getoar Selimi apo siç njihet me emrin artistik, Ghetto Geasy tanimë numëron 20 vite karrierë, shkruan lajmi.net.

E për gjithë këtë kohë, ai ka publikuar një fotografi në Instagram teksa falënderon ata që e përkrahën vazhdimisht.

“Gjithmone koke ulur prane jush qe me doni dhe qe keni qene vazhdimisht me mua ne kete rrugetim te perbashket tash e 20 vjet ? #veczotinanal #MMV”, janë fjalët e tij.

Geti është lideri i grupit të njohur kosovar “BabaStars”, projektet e të cilit janë tejet të veçanta. /Lajmi.net/

TAGS