Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja.

Ismet Peja ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare, përcjell ORAinfo.

E ky lajm pikëlloi famijen, kolegët dhe të gjithë ata që e njohën.

Një ndër ta është edhe këngëtari kosovar, Gjiko.

Ai ka ndarë me ndjekësit imazhin më të veçantë me Ismet Pejën./ORAinfo/

TAGS