Gëzimja zbukuron bredhin për festa e fundvitit, ky është reagimi nga vajza e saj

Gëzimja zbukuron bredhin për festa e fundvitit, ky është reagimi nga vajza e saj

Festat e fundviti po afrohen.

Kësisoj, shumë nga artistët në rrjetet e tyre sociale kanë treguar pak nga dekorimet që kanë nisur të i bëjnë në shtëpitë e tyre.

Njëjtë ka vepruar edhe reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, Gëzimja e cila ka nisur ta zbukurojë ambientet e shtëpisë, shkruan ORAinfo.

Ajo përmes një postimi në instagram, ka treguar se ka nisur të zbukurojë bredhin, ku afër tij qëndron edhe vajza e saj, Emma.

Siç shihet në foto e vogla e shtëpisë po kënaqet dhe të njëjtën kohë është e habitur me dritat dhe zbukurimet./ORAinfo/

TAGS