Gëzimja i drejton flokët, kaq të bukur moti nuk e keni parë

Gëzimja i drejton flokët, kaq të bukur moti nuk e keni parë

Gëzime Hamzaj, u bë e njohur për publikun që kur u bë gruaja e djalit të këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Duke qenë se u bë pjesë e një familje të njohur, padyshim që publiku interesohet për jetën e saj, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është një grua e bukur dhe ka një trup pothuajse me linja perfekte ani pse është nënë e një vajze.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, kur poston herë pas here foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e saj duke i drejtuar flokët e saj të cilat i ka kaçurrela.

Shikoni se si duket ajo me flokë të drejta, një yll i vërtetë./ORAinfo/

TAGS