Getinjo publikon foto me dy femra të gjysmë të zhveshura në dhomën e hotelit

Getinjo publikon foto me dy femra të gjysmë të zhveshura në dhomën e hotelit

19:28 |

Getinjo ka habitur fansat me veprimin e fundit.

Getinjo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet i zhveshur në pjesën e sipërme, shkruan lajmi.net.

Pranë tij janë edhe dy femra, të cilat gjysmë të zhveshura morën pozë provokuese dhe e gjithë vëmendja ishte tek ato.

I ngjajshëm

“Ato thonë: a mund të bëhesh ti babai ynë?”, është mbishkrimi që Getinjo ia ka lënë fotos.

Kujtojmë se Getinjo po punon për projektet e reja, të cilat shumë shpejt do t’i publikojë për fansat e tij. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

19:47 |

TAGS