Gerta Shino zgjedh mes Ledri Vulës dhe Noizyt

Gerta Shino zgjedh mes Ledri Vulës dhe Noizyt
11:59 | 9 Nentor 2019

Gerta Shino kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Ledri Vulës dhe Gjikos.

Gerta Shino ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, mes tyre Ledri Vulës dhe Noizyt.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:12 mund të mësoni se kë zgjodhi Gerta mes Ledrit dhe Noizyt. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS