Genta me fat, ja ku e ka dërguar burri pak ditë para lindjes

Genta me fat, ja ku e ka dërguar burri pak ditë para lindjes

Genta Ismajli shijon pishinën në errësirë me barkun e rrumbullakosur

Genta Ismajli po bëhet nënë për herë të parë.

Ani pse fillimisht e mbajti të fshehur nga mediat dhe publiku para disa javësh këngëtarja e ka konfirmuar shtatzëninë e saj, shkruan lajmi.

Ndërsa ditë më parë Genta kishte organizuar një ‘babyshower’, ku me këtë rast ajo tregoi edhe gjininë e binjakëve të saj.

Genta dhe Usta do të bëhet prindër të një vajze dhe një djali, lajm të cilin e ka ndarë edhe me ndjekësit në instagram.

Teksa sonte Genta ka publikuar video duke shijuar pishinën në errësirë.

Ajo mori vëmendje edhe me një pozë ku theksoi barkun e rrumbullakosur në bikinit ngjyrë hiri.