Genta Ismajli zbulon planet e dasmës: Do të bëj dy, një tradicionale, një klasike

Genta Ismajli zbulon planet e dasmës: Do të bëj dy, një tradicionale, një klasike

Këngëtarja Genta Ismajli është duke jetuar historinë e saj më të bukur të dashurisë. Këngëtarja prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk, Hysen Usta.E ftuar së fundmi në një intervistë për emisionin “Ëake Up”, këngëtarja zbuloi disa detaje nga martesa me partnerin e saj. Ajo u shpreh se ka menduar të bëjë dy dasma, një tradicionale dhe një klasike, teksa shton se e ka ëndërr të vesh fustanin e bardhë.

“Po e mendoja dhe këtë gjë, martesën dhe fëmijët, por ritmi i jetës nuk do të më ndryshojë mua edhe po të kem familjen. Do i kisha bërë të dyja dasmat, por ndoshta më shumë anoj nga klasikja. E kam menduar dasmën, sepse është ëndërr e çdo femre të veshë fustan të bardhë të krijojë një familje të mirë”, u shpreh Ismajli.

Më tej, Genta tregoi se partneri i saj turk e thërret me përkëdheli “llokum me arra” dhe se e mbështet shumë në karrierën e saj.

TAGS