Genta Ismajli njofton të dashurin milioner me familje

Genta Ismajli njofton të dashurin milioner me familje
22:46 | 30 Dhjetor 2019

Genta Ismajli dhe i dashuri i ri kanë udhëtuar në Amerikë për pushime.

Genta Ismajli javë më parë ‘pushtoi’ titujt e mediave rozë pasi konfirmoi lidhjen e re me të dashurin milioner, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja bashkë me turkun Husen kanë udhëtuar në Çikago për të pritur vitin e ri bashkë me familjen e saj, me rast njofton për herë të parë biznesmenin me familjarët.

Duket se gjërat kanë marrë kahje më serizoe ngase që është menduar fillimisht.  /Lajmi.net/

TAGS