Genta Ismajli befason të fejuarin milioner për ditëlidne

Genta Ismajli befason të fejuarin milioner për ditëlidne

Kjo është dhurata e ditëlindjes që Genta Ismailit ia bëri të fejuarit milioner.

Siç dihet, këngëtarja kosovare Genta Ismaili po jeton në Turqi, pranë njeriut të saj të zemres.

Vitet e fundit, ajo është lidhur me një biznesmen turk, i cili sipas mediave është mjaftë i pasur.

Është mëse e qartë që Genta po e jeton këndshëm jetën e saj dhe nuk po i mungon asgjë, madje e ka lënë anash edhe muzikën, shkruan Kosovarja.

Sot, i fejuari i Gentes feston ditëlindjen dhe këngëtarja i ka dhuruar atij një tufë me lule.

TAGS