Galaxy S10 duket mahnitshëm në konceptet e reja

Seria e Galaxy S10 do të shfaqë një dizajn krejtësisht të ri që është pothuajse i gjithi ekran në anën e përparme.

Kornizat lart dhe poshtë ekranit të mrekullueshëm Super AMOLED të Samsung janë reduktuar në mënyrë dramatike, dhe vrima të vogla do të priten nga ekrani për të bërë hapësirë për kamerat përballë.

Ne gjithashtu kemi shumë më tepër për të pritur, të tilla si skaneri i gishtave në ekran, teknologji të re emocionuese të kamerave dhe më shumë.

Seria e re Samsung Galaxy S10 pritet të debutojë në fund të shkurtit.

Në ndërkohë, dizajneri grafik Muhsin M. Belaal Auckburaully krijoi një koleksion dizajnesh mahnitëse për ne që të shijojmë.

Ju do të gjeni disa prej tyre më poshtë së bashku me një video, dhe pjesa tjetër mund të shihet në faqen e tij në Behance/Telegrafi/

TAGS