Fusha në gjendje jo të mirë, fillon ndeshja Man City – PSG

Fusha në gjendje jo të mirë, fillon ndeshja Man City – PSG

Takimi i parë mes dy skuadrave

Ka filluar ndeshja e dytë gjysëmfinale mes Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Në këtë takim, do të mësohet finalisti i parë i këtij edicioni të Ligës së Kampionëve, ku do të jetë njëra nga këto dy skuadra, raporton lajmi.net.

Ndeshja tashmë ka filluar dhe po shihet se fusha nuk është në gjendjen më të mirë të mundshme.

Takimi i parë mes dy skuadrave është mbyllur me rezultat 2-1 në të mirë të ‘Qytetarëve’

TAGS