Fronti del nga spitali, Gold Ag vjen me një mesazh emocionues

Fronti del nga spitali, Gold Ag vjen me një mesazh emocionues

Reperi i famshëm, Arian Agushi, i njohur me emrin e artit Gold AG, është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, u bekuan edhe me një djalë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë artisti përmes një postimi në rrjetet sociale, duke zbuluar se të birin e ka pagëzuar me emrin Front.

E tani kur kanë kaluar disa ditë, bashkëshortja e tij, Ermira ka dalë nga spitali bashkë me djalin e saj, Frontin.

Daljen nga spitali e ka bërë të ditur vet reperi, përmes një postimi të gjatë e falënderues.

Ky është postimi i Gold Ag: