Françeska ngacmon sërish imagjinatën e meshkujve

Françeska ngacmon sërish imagjinatën e meshkujve

Françeska Jaçe e ka rikthyer sërish vëmendjen drejt vetes.

Para disa ditësh Françeska Jaçe i ka publikuar disa foto me veshje tejet transparente në të cilat tregonte shumë nga trupi i saj, shkruan lajmi.net.

E pasi imazhet kanë bërë xhiro në rrjet për disa ditë rresht, ajo është kujdesur ta rikthej sërish vëmendjen e publikut dhe të mediave e këtë e arriti me një foto të re të publikuar.

Në foton e postuar Françeska është veshur e gjitha me ngjyrë të zezë ndërsa me këmbët e hapura e ka ngacmuar imagjinatën e meshkujve.

“Ndejë në shtëpi” ka shkruar ajo pranë postimit i cili është bërë nga Greqia atje ku edhe ndodhet aktualisht./Lajmi.net/

TAGS