Fotot e papublikuara/ Princeshë Diana në jaht me bikini

Fotot e papublikuara/ Princeshë Diana në jaht me bikini

Disa foto të reja të Princeshë Dianës janë publikuar në mediat angleze.  Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.Në këtë foto shihet princeshë Diana e cila shfaqet me një këmishë ngjyrë lejla dhe syze të mëdha dielli teksa qëndronte në një jaht pranë një djali të vogël që mund të jetë Princ William.

TAGS