Fotoja super-seksi e Kejvinës, modelja pozon me të brendshme të kuqe transparente

Fotoja super-seksi e Kejvinës, modelja pozon me të brendshme të kuqe transparente

Kejvina Kthella ka postuar një foto tepër sensuale të saj në “Instagram”, që i ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në foto shihet ish-velina e cila pozon e ulur në një tavolinë dhe e veshur me të brendshme të kuqe transparente. Biondja seksi duket se e ka realizuar këtë foto për “Guess”, duke u bërë një tjetër modele shqiptare që pozon për gjigantin e modës. E, padyshim që kjo është kartolina më seksi që Kejvina mund të na servirte për këto festa.TAGS