Fotografia e nënës kosovare me kancer që po përlotë të gjithë

Fotografia e nënës kosovare me kancer që po përlotë të gjithë

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Sonte Lulja është kthyer në shtëpi, e këtë lajm Lirimi e ka ndarë me ndjekësit e tyre.

Ai publikoi foton e parë pas kthimit me Lulen. Padyshim Lulja po duket ende e lodhur.

E fotografia më prekëse ishte ajo e Lules me vajzës e saj, e cila do t’iu bëjë me lot.

TAGS