Foto të reja nga rezidenca 28 milionshe e J.Lo dhe Alex Rodriguez

Foto të reja nga rezidenca 28 milionshe e J.Lo dhe Alex Rodriguez
9:56 | 6 Dhjetor 2019

Ata janë çifti i artë i Hollivudit me një pasuri të kombinuar më shumë se 750 milion dollarë.

Fotot e reja të siguruara nga DailyMail, tregojnë kënde të ndryshme të rezidencës 28 milion dollarëshe të J.Lo dhe Alex Rodriguez, ku shihe se çifti po bëkan jetë mbretërore.

J.Lo, 50 vjeç, e bleu pronën përsëri në vitin 2016, dhe ish-ylli i New York Yankees A-Rod, 44 vjeçar, u zhvendos në më shumë se një vit më parë.

Dyshja kishin filluar të filtronin para viti 2017, teksa fejesën e tyre e zyrtarizuan në mars të këtij viti.

Është përfolur se ata mund të lidhin kurorën në pronën e tyre luksoze, dhe të imazhet e siguruar me dron tregojnë se mund të jetë vendi i përsosur për një martesë ultra private në oborrin e shtëpisë me amfiteatrin e saj të hapur në kapacitet të 100 ulëseve.

TAGS