Foto sa një mijë fjalë, Elgit Doda na prezanton me Kridin

Foto sa një mijë fjalë, Elgit Doda na prezanton me Kridin

Çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë pak ditë më parë. Klea solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë, Krid, i cili ua ka ndryshuar jetën çiftit.E që nga ardhja në jetë e Kridit, Klea ka ndarë shumë foto me vogëlushin, por duke treguar vetëm duart e tij të vogla.

Ka qenë radha e Elgitit të postojë një foto me të birin. Këngëtari shfaqet duke e ushqyer të voglin e tij, ndërsa është siguruar të mos i tregojë portretin. Gjithsesi, foto është pëlqyer dhe këngëtari ka marrë mjaft urime nga kolegët e tij…

TAGS