Foto/ `Ndarja´ nga Dafina Zeqiri, reagon Dj Geek

Foto/ `Ndarja´ nga Dafina Zeqiri, reagon Dj Geek

Çifti më i ri i showbiz-it, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek  vetëm pak javë pas publikimit të lidhjes së tyre, fshinë çdo foto me njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Si rrjedhojë, të gjithë filluan të dyshonin se dyshja po përjeton një `krizë´ në marrëdhënien e tyre.

Mirëpo, Dj Geek me anë të disa video-ve të publikuara në `Instagram´ ka treguar se ka përformuar së bashku më Dafinën në një koncert së fundmi. Mesa duket ai ka lënë të nëkuptohet se çdo gjë është në rregull mes tyre dhe çdo lajm që qarkulloi nuk është i vërtetë.

-640-0-5e5ba3370bcb4

TAGS