FOTO/ Me pushime në Theth, Eni Koçi rrëzohet dhe lëndon gjurin

FOTO/ Me pushime në Theth, Eni Koçi rrëzohet dhe lëndon gjurin

Eni Koçi së bashku me Genc Prevlukajn po shijojnë disa ditë pushime në Theth. Mirëpo, së fundmi, ajo ka pësuar një incident. Ajo është rrëzuar dhe ka lënduar këmbën.


Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të gjurit të fashuar, krahas së cilës ka shkruar “U ruajta sa u ruajta për të mos u rrëzuar kur dolëm nëpër male dhe si përfundim u rrëzova sa dola nga makina”.

Megjithatë, ky incident nuk e ka penguar Enin të shijojë pushimet.

 

 

 

TAGS