Foto/ Gjyste Vulaj zhvishet dhe shijon rrezet e diellit

Foto/ Gjyste Vulaj zhvishet dhe shijon rrezet e diellit

Këngëtarja Gjyste Vulaj edhe pse prej kohësh është tërhequr nga muzika, vijon të rrëmbejë vëmendjen e publikut.Së fundmi, përmes disa postimeve në rrjetin social ‘Instagram’, ajo ka treguar se ndodhet me pushime, dhe pas disa muajsh në karantinë tashmë po shijon rrezet e diellit. Në  foton e publikuar në ‘Instastory’ këngëtarja duket se është topless.

Kujtojmë se, Gjyste Vulaj jeton prej vitesh në Amerikë aty ku ka krijuar dhe familjen e saj.

TAGS