Foto/ Getinjo në një lidhje? Reperi zbulon të dashurën e tij

Foto/ Getinjo në një lidhje? Reperi zbulon të dashurën e tij

Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik, reperi Getinjo ka preferuar ta mbajë larg mediave apo publikut jetën e tij private.

Reperi është vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale e sidomos në “Instagram”, ku poston foto, video që kanë të bëjnë më shumë me karrierën e tij.

Në një postim të bërë së fundmi, Getinjo ka vendosur të zbulojë pak nga pamja e një vajze, që mund të jetë e dashura e tij. Reperi nuk i ka zbuluar fytyrën, por ka treguar vetëm trupin e saj, fotoja në fjalë është shkrepur në Gjermani, ku si duket dyshja po kalon disa ditë pushimi.

Kujtojmë se reperi ka treguar se së shpejti do të publikojë dhe një album.

TAGS