Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

Foto/ Françeska Jaçe tregon momentin e sikletshëm në Dubai: Tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg

Vetëm pak kohë më parë, Françeska Jaçe kaloi disa ditë në Dubai, ku realizoi dhe një set fotografik, ku shfaqej e veshur me tanga dhe bluzë, mbi një motorr në shkretëtirë.

E ftuar në “E Diell”, ajo tregoi se i ka shpëtuar arrestimit, pasi me veshjen në fjalë kishte thyer ligjet e vendit.

“Në Dubai kam bërë ato fotot tek motorri. Për pak më arrestuan. S’e kuptova pse se unë me bluzë isha, tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg. Është e rrezikshme. Dënohet me ligj”, tregoi Françeska.

TAGS