FOTO/ Ermal Meta elektrizon me performancën në ‘Air Albania’, spektatorët shijojnë muzikën e mirë me Birra Korça

FOTO/ Ermal Meta elektrizon me performancën në ‘Air Albania’, spektatorët shijojnë muzikën e mirë me Birra Korça

“Koncerti më i mirë i jetës time”. Kështu e përkufizoi këngëtari shqiptar, Ermal Meta koncertin që mbajti dje në stadiumin ‘Air Albania’, ku spektatorët shijuan muzikën e mirë, por dhe një nga pijet më të mira shqiptare.


Padyshim që në këtë festë të bukur, që ngriti në ‘këmbë’ kryeqytetin, nuk mund të mungonte birra Korça.

Nën ritmin e muzikës, spektatorët e koncertit madhështor shijuan birrën Korça, e cila nuk mungon në asnjë festë dhe është e pranishme në çdo tryezë të familjeve shqiptare.

Muzikë e mirë dhe birrë elitare, të pranishmit në koncert do kenë ç’të kujtojmë gjatë për orët e kaluara këtë të premte ne ‘Air Albania’ stadium. Shihni atmosfërën përmes fotove të Armando Metës.

TAGS